Czartery i Rejsy Morskie

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut
30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

 

Sprawdź dostępność jachtów w wybranym przez Ciebie terminie.

Zarezerwuj dziś!

 

Zadzwoń do nas:

+48 519 402 087

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej zaprzyjaźnionej firmy Sails 24h  oferującej rejsy oraz czartery w pięknej i słonecznej Chorwacji. Powołując się na Aggello Czarter otrzymasz 10% rabatu .

 

Czarter jachtu:

 

Chorwacja-Grecja-Wyspy Kanaryjskie

 

Rejsy:

 

Rejsy turystyczne, szkoleniowe, one-way, stażowe

 

Organizacja wieczorów kawalerskich, panieńskich, Sylwester na morzu, rejsy dla singli,

 

Bavaria 50 Cruiser  "Wild Angel"

 

Świetna, sprawdzona jednostka. Bardzo udany model stoczni Bavaria.

Jacht bardzo wygodny, dobrze rozplanowany, odpowiednio ożaglowany. Prowadzi się równie dobrze na żaglach jak i na silniku.  Manewry portowe nie sprawiają najmniejszych problemów.

Oznakowanie „Cruiser” podkreśla oceaniczny charakter jachtu dodając mu dzielności i umiejętności radzenia sobie nawet przy dużej fali i silnym wietrze.

 

Bavaria 50 Cruiser oferuje 5 kabin i 3 łazienki z prysznicami.Trzy kabiny z podwójnymi kojami i dwie kabiny z kojami półkowymi.Przy kabinach rufowych znajdują się dwie toalety.Dziobowa część mieszkalna rozdzielona korytarzem posiada jedną, wspólną toaletę. Toalety wyposażone są w pojemne szafki , lustra i gorącą wodę. Kambuz jachtu Bavaria 50 Cruiser wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i zamrażalnik, a liczne szafki z szufladami mieszczą  pełne wyposażenie kuchni. Podwójny zlewozmywak z wyjmowaną słuchawką baterii pozwala na szybkie posprzątanie po posiłku.Przestronna mesa jachtu Bavaria 50 Cruiser z odbiornikiem TV z DVD oraz radioodtwarzaczem CD,MP3 zapewnia załodze komfortowy wypoczynek, a zainstalowane ogrzewanie uniezależnia wyprawę od kaprysów pogody.Stanowisko skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych oraz mapy, locje i radio VHF, navtexa laptopa i ploter z AIS. Wygodny i przyjazny pokład wyposażony w dwa koła sterowe i pełną nawigację z elektroniczną zachęca do żeglugi, a platforma kąpielowa zachęca do korzystania z kąpieli.

 

Po szczegóły zapraszamy do konatku :

 

Telefon

690-688-690 – Albert Zalewski

690-665-690 – Małgorzata Zalewska

+870-776-207-025 – telefon satelitarny

 

E-Mail

office@sails24h.com

czarter@sails24h.pl

 

www.sails24h.com

Copyright by Aggello Czarter